WIZYTA DUSZPASTERSKA 2020/2021

Tegoroczna kolęda w tradycyjnej formie odwiedzin duszpasterskich została przez Księdza Arcybiskupa odwołana. Pragnąc kontynuować tradycję spotkań i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla rodzin naszej Parafii wychodzimy z inicjatywą spotkań kolędowych w naszym kościele. Obrazki kolędowe i formularz modlitwy do odmówienia w domach, będziemy mogli otrzymać przychodząc na Mszę św. wieczorną (18.00) po Nowym Roku.

Na danej Mszy św. ofiarowanej za mieszkańców poszczególnych ulic naszej Parafii będziemy prosić o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, o zdrowie, zgodę, pojednanie i pokój w rodzinach, a także za zmarłych z rodzin i z parafii.

Zostanie też poświęcona woda, którą każdy wierny przyniesie do kościoła we własnym naczyniu, by nią pokropić swoje mieszkania. Na dany dzień na Mszę św. będą zapraszani mieszkańcy poszczególnych bloków i ulic. 

Poniżej prezentujemy harmonogram tegorocznej wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek 4.01.2021 o godz. 18.00  
DOMKI ; UL. OGRODNICZKI, UL .DŁUGA I GROMADZKA
UL. RZEMIEŚLNICZA I STUDZIENNA

Wtorek 5.01.2021 o godz. 18.00
UL. FIEDOROWICZA; 3; 5; 6; 7

Czwartek 7.01.2021 o godz. 18.00
UL. RZEMIEŚLNICZA 15A; 21; 27;
UL. GROMADZKA 3

Piątek 08.01.2021 o godz. 18.00
UL. GROMADZKA 4  PLUS DOM PRYW. NR. 7
UL. OGRODNICZKI 23; 41; 43

Sobota 09.01.2021 o godz. 18.00
UL. STUDZIENNA 18
UL. RZEMIEŚLNICZA 11; 12/1; 15

Poniedziałek 11.01.2021 o godz. 18.00
UL. STUDZIENNA 9 PLUS DOMKI UL. POMIAROWEJ
UL. STUDZIENNA 10; 12; 16

Wtorek 12.01.2021 o godz. 18.00
UL.  POCHYŁA 4
UL. STUDZIENNA 6; 8

Środa 13 .01.2021 o godz. 18.00
UL. DZIECINNA 5; 11
UL. POCHYŁA 3
DOMKI UL. POCHYŁA I BUDOWLANA

Czwartek 14.01.2021 o godz. 18.00
UL. SCALENIOWA DOMY PRYWATNE  PLUS MIESZKANIE P. KOMOSY.
UL. DZIECINNA 3 PLUS DOMKI PRYWATNE; BLOK 7

Piątek 15. 01.2021 o godz. 18.00
UL. BLOKOWA BLOK NR 4

Sobota 16.01.2021 o godz. 18.00
UL. BLOKOWA 12; 14; 16; 18

Poniedziałek 18.01.2021 o godz. 18.00
UL. ANTONIUK FABRYCZNY; UL. BLOKOWA – DOMY PRYWATNE
UL. BLOKOWA BLOK  3

Wtorek 19.01.2021 o godz. 18.00
UL. SCALENIOWA 20; 21 

Środa 20.01. 2021 o godz. 18.00
UL. BLOKOWA 10 i 22

Czwartek 21.01.2021 o godz. 18.00
UL. SCALENIOWA 16; 23

Piątek  22.01.2021 o godz. 18.00
Ul. SCALENIOWA 25

Sobota 23.01.2021 o godz. 18.00
UL. SCALENIOWA 17
BLOK  UL. SWOBODNA  26
DOMKI UL. SWOBODNA, SZEROKA, BYSTRA, WYSOKI  STOCZEK

Poniedziałek 25.01.2021 o godz. 18.00
BLOKI UL. KONST. 3-GO MAJA 22; 22A

Wtorek 26.01.2021 o godz. 18.00
BLOKI UL. KONSTYTUCJI 3-GO MAJA 30; 32

Środa 27.01.2021  o godz. 18.00
BLOKI UL. SWOBODNA  17; 19; 21

Czwartek 28.01.2021 o godz. 18 .00
BLOKI UL. SWOBODNA 16; 27  

Piątek 29.01.2021 o godz. 18.00
BLOKI  UL . SWOBODNA 7; 9; 12

Sobota 30.01.2021 o godz. 18.00
BLOKI  UL .SWOBODNA 2; 5; 14 i 18 PLUS SZEREGÓWKI PRZY Ul. SWOBODNEJ OD NR. 16/1 DO NR. 16/10

Poniedziałek 1.02.2021 o godz. 18.00
BLOKI  UL. SZEROKA 10C; 10D; 12; 12A; 14

Środa 3.02.2021 o godz. 18.00
BLOKI  UL . SZEROKA 7;  8;  10; 10A; 10B

Czwartek 04.02.2021 o godz. 18.00
Bloki  ul . SZEROKA 6;  6A; 6B; 6C; 6D

Piątek 05.02.2021 o godz. 18.00
UL. SZEROKA 16; 18
UL. ANTONIUK FABRYCZNY 11 A I DALSZE DO 11 B


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder