OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

  • Od dzisiaj rusza akcja „Caritas” tzw. Jałmużna Wielkopostna. Przez cały Wielki Post składamy ofiary do skarbonek,  które  przyniesiemy w kopertach do kościoła w Niedzielę Palmową,  jako dar naszego serca, by w ten sposób przyjść z pomocą biednym, chorym i potrzebującym rodzinom. Skarbonki można wziąć ze stolika za ławkami. Również jałmużnę wielkopostną można wrzucać przez cały wielki post do skarbonki przy krzyżu .
  • Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu nabożeństwa: „Gorzkie Żale” są odprawiane w naszym kościele w każdą  środę  i sobotę o godz. 17.30 i w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30 , „Droga Krzyżowa” w każdy piątek o godz. 17.15, a dla dzieci w niedzielę po Mszy św. godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.
  • Jak co roku przy bocznym ołtarzu Jezusa Miłosiernego został ustawiony kosz, do którego  można przynosić słodycze na paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych i ubogich. Można również wziąć „torbę samarytankę” i napełnić artykułami spożywczymi. Dary zostaną przekazane ubogim rodzinom na święta wielkanocne.
  • W tym tygodniu 22  lutego po Mszy św.  wieczornej modlimy się za wstawiennictwem św. Rity, 23  lutego  św. O. Pio . 
  • W najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rady parafialnej. 
  •  W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Archidiecezjalne Seminarium Duchowne w Białymstoku.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder