Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020 r.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na parafialne remonty. Taca wyniosła 3 457 zł. Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary na parafialne konto.
  • W niedzielę 29 listopada rozpoczynamy Adwent, będący czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W I niedzielę Adwentu na Mszy św. o godz. 7.30 poświęcone zostaną opłatki na stół  wigilijny. Będą one do nabycia po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej i administracji cmentarza  w godzinach otwarcia. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony będzie na pokrycie kosztów wykonania chrzcielnicy do naszego kościoła.
  • Od następnej niedzieli w zakrystii do nabycia będą świece Caritas na stół wigilijny, a przy bocznym ołtarzu Jezusa Miłosiernego będzie ustawiony kosz, do którego będzie można przynosić słodycze, z których będą robione paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych i torby samarytanki dla ubogich rodzin.
  • W okresie Adwentu będą odprawiane w naszym kościele Roraty w każdą środę i sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 6.15, w piątek o godz. 18.00.
  • Rekolekcje adwentowe  w naszym kościele odbędą się 13, 14 i 15   grudnia.
  • W sobotę  zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Charbela. Jest to Msza św. składkowa; intencje można zapisywać w zakrystii, jak i kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Jak co miesiąc  błogosławieństwo relikwiami św. Charbela i modlitwa o uzdrowienie.
  • Przed kościołem do nabycia nowy parafialny kalendarz na 2021 rok za dobrowolną ofiarę. Dochód przeznaczony na figurę św. Rocha, która zostanie ustawiona przy głównym wejściu na cmentarz.

Dodaj komentarz