OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  • Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Nasza wspólnota parafialna przeżywa doroczny odpust. Za uczestnictwo w odpuście oraz za nawiedzenie cmentarza (przez oktawę) można uzyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach.
  • Dzisiaj i jutro porządek Mszy św. jest następujący: 7.30, 9.30 .11.30, 13.00, o 15.00 nieszpory żałobne i procesja na cmentarzu zakończona Mszą św. składkowa, oraz wieczorna Msza św. o godz. 18.00. Po procesji na cmentarzu będzie możliwość poświęcenia pomników.
  • 3 listopada Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.30, 9.30 (za zmarłych pochowanych na cmentarzu i zmarłych z naszych rodzin) i 18.00. Od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec wypominkowy będzie odmawiany w kościele od 2 do 5 listopada o godz. 17.00. W dalszym ciągu przyjmujemy w zakrystii na wypominki.
  • Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj podczas tradycyjnej kwesty na cmentarzu przeznaczone na uhonorowanie budowniczego naszej świątyni śp. ks. Tadeusza Krawczenkę. Cieszymy się, że nasz cmentarz według opinii odwiedzających z różnych stron kraju i świata staje się jednym z najładniejszych cmentarzy, jak również jest miejscem gdzie nagrywane są reportaże dotyczące Uroczystości Wszystkich Świętych i tradycji związanych z Zaduszkami.
  • Przypominamy, że cmentarz przy naszej parafii Wszystkich Świętych posiada własną stronę internetową pod adresem : https://bialystokrocha.grobonet.com/. Znajduje się tam wyszukiwarka osób pochowanych, mapa cmentarza i wszelkie inne informacje.
  • Również od 6 lat jest otwarta w budynku plebanii (wejście od ulicy Antoniuk Fabryczny 45) administracja cmentarza; czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. W biurze administracji można będzie załatwić wszelkie sprawy związane z cmentarzem.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder