V Niedziela Zwykła – 7.02.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziela Zwykła – 7.02.2021 r.
  • 11 lutego, we czwartek Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Msza św. dla chorych w naszej parafii będzie odprawiona o godz. 8.00. Prosimy, aby rodziny, wolontariusze, sąsiedzi zaopiekowali się chorymi i przywieźli do kościoła. Będzie możliwość wyspowiadania się i przyjęcia sakramentu chorych.
  • W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na Fundusz Remontowo – Budowlany Archidiecezji Białostockiej.
  • W miniony piątek zakończyliśmy nasze coroczne spotkania kolędowe. W tym roku, w bardzo wyjątkowy sposób, gromadziliśmy się w naszej świątyni na Mszy świętej i wspólnej modlitwie, prosząc Pana Boga o Jego błogosławieństwo na nowy rok. W naszej ufnej modlitwie, Matce Najświętszej, polecaliśmy nasze rodziny, przyjaciół, Parafię i Ojczyznę, prosząc o pomyślność i potrzebne łaski, w sposób szczególny o oddalenie epidemii koronowirusa i zdrowie dla wszystkich naszych bliskich. Pamiętaliśmy również o naszych zmarłych, zwłaszcza tych, których w ostatnim roku przyszło nam pożegnać. W modlitewnym skupieniu i rodzinnej atmosferze, zaśpiewaliśmy nasze tradycyjne kolędy, które zawsze kojarzą nam się z serdecznością i miłością.
    Chcemy Wam raz jeszcze podziękować za ten wspólnie spędzony czas w świątyni na modlitwie. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w życie naszej Parafii, za każdy dobre słowo i każdą uwagę, którą , jak ufamy, z troski o dobro wspólne, Państwo przekazujecie. Jesteśmy wdzięczni również za to, że swoimi modlitwami i cierpieniami wypraszacie u Boga potrzebne łaski, nam, kapłanom posługującym w tej Parafii, siły do dalszej posługi w winnicy pańskiej. Dziękujemy za świadectwo wiary i miłości do Kościoła wyrażaną również w sposób materialny. W tym roku złożyliście Państwo 101770 zł na funkcjonowanie naszej Parafii. To ogromny dar serca. Niech Bóg Wam wynagrodzi. Dziękujemy również za ofiary składane kapłanom za ich posługę w tej wspólnocie.
    Raz jeszcze zachęcamy do angażowania się w życie naszej Parafii, do wstąpienia do wspólnot i ruchów, które tu się formują. Jesteśmy pewni, że razem, we wspólnocie, łatwiej jest nam uczyć się świętości i drogi do Pana Boga.
    Z serca Wam błogosławimy i polecamy Matce Miłosierdzia, każdą rodzinę naszej Parafii.
  • W zakrystii do nabycia nowy, lutowy numer naszego diecezjalnego miesięcznika “Drogi Miłosierdzia”

Dodaj komentarz