OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Wniebowstąpienie Pańskie – 16.05.2021 r.
  • W następną niedzielę obchodzimy Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.  W sobotę, w wigilię  tej uroczystości  zapraszamy  o godz. 18.00 na Msze św.  i  na czuwanie modlitewne. Tego dnia wspominamy św. Ritę, modlitwy za jej wstawiennictwem po Mszy wieczornej. W niedziele modlitwy za wstawiennictwem św. O. Pio również po Mszy św. wieczornej.
  • W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 Msza św. w 1 rocznicę I Komunii św. Zapraszamy dzieci w strojach galowych lub w albach. Bardzo prosimy dzieci i rodziców o spowiedź w tym tygodniu aby cała rodzina mogła przystąpić do Komunii św.  Zapraszamy też na spotkanie organizacyjne w sobotę o 9.30 do kościoła.
  • Spotkanie przed bierzmowaniem w następną niedzielę o 17.30 w dolnym kościele a po Mszy św. o 18.00 próba.
  • Zachęcamy,  do udziału w Nabożeństwach Majowych, codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  • 3 czerwca obchodzimy Uroczystość Bożego Ciało. Procesja Eucharystyczna rozpocznie się o godz. 14.00 Mszą św. w naszym Kościele, a następnie przejdzie ul. Konstytucji 3 maja , Studzienną , Rzemieślniczą, Gajową, Leszczynowa i zakończenie przy kościele św. Kazimierza.
  • Życzenia Dyrektora SP nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku z okazji przystąpienia uczniów szkoły do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej : Drodzy uczniowie. Bardzo żałuje , że nie mogę uczestniczyć z Wami w tak ważnym wydarzeniu jakim jest przyjęcie Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Łączę się z wami duchowo w modlitwie. W tym uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej życzę Wam obfitych Łask Bożych a Sakrament Eucharystii niech umacnia w Was wiarę, nadzieję i miłość- Alfred Komar (dyrektor szkoły).

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder