OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021 r.

  • W dniu dzisiejszym o godz. 18.00 będziemy przeżywali w naszym kościele uroczyste wprowadzenie relikwii 10 świętych (św. Innocentego I, św. Jana Bosko, św. Justyny, św. Amanda, św. Felicyty, św. Andrzeja Boboli, bł. Mari Angeli Truszkoskiej , św Zenona z Werony, św. Rafała Kalinowskiego i św. Gaudencjusza). Mszę św. odprawi i słowo Boże wygłosi ks. Arcybiskup Edward Ozorowski. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. będą rozdawane pamiątkowe  obrazki z 10 świętymi z modlitwą o świętość.  Msza św. będzie również transmitowana.
  • W dzisiejszą niedzielę  po każdej Mszy św. przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.
  • W tym tygodniu wspominamy:

21 czerwca – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.

22 czerwca – jak co miesiąc modlitwy św. Rity.

23 czerwca –  Msza św. i modlitwy do św. Ojca Pio. W tym dniu przypada Dzień Ojca.

24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 25 czerwca  – o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli, i rodziców do wspólnej modlitwy.

26 czerwca – obchodzimy rocznicę poświecenia naszego Kościoła. Msze św. będą sprawowane jak w dzień powszedni.

  • W sobotę i w niedzielę odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Różanegostoku. Na zakończenie pielgrzymki w niedziele o godz. 17.00 w Sanktuarium Różanostockim będzie sprawowana Msza Święta jubileuszowa w 40-lecie Koronacji obrazu Matki Bożej.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Piotra Bogutę, misjonarza z Peru, który obecnie posługuje w parafii św. Filipa w Soritorze w peruwiańskiej dżungli. Będzie głosił słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem na potrzeby misji.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder