OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty. Taca wyniosła  6721 zł. Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary składane na szatę dla Matki Bożej. Bóg zapłać Panu Stanisławowi za ofiarowanie ornatu ze św. Antonim.
  • W tym tygodniu wspominamy:

28 czerwca – jak co miesiąc o godz. 18.00 Msza św. składkowa za wstawiennictwem św. Charbela, błogosławieństwo relikwiami i modlitwa o uzdrowienie. Intencje na Mszę św. można zapisać w zakrystii i w kancelarii. Serdeczne zapraszamy.

29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę są przeznaczone na Grób św. Piotra w Rzymie. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.

01.07. – I Piątek miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:00 i 18:00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6:30 po południu od godz. 17:30. Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty przed Mszą św.

02.07. – I Sobota miesiąca – I Sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi  i różaniec  po Mszy św. o godz. 7:00.

  • Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.
  • Przypominamy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia w niedziele  nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 13..00. W tygodniu Msz św. o godz. 7.00  i 18.00. Kancelaria parafialna będzie otwarta od poniedziałku do piątku od godz. 18.45 do 19.30.
  • W przedostatnią sobotę zostało ustanowionych w naszej archidiecezji trzydziestu czterech nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii, w tym pięciu  z naszej parafii: Czesław Bałdyga, Jacek Karpiesiuk , Piotr Rutkowski, Jerzy Pogorzelski, Jarosław Wierzbicki  Ich zadaniem jest zanoszenie Komunii św. chorym oraz pomoc w jej udzielaniu w kościele przy braku odpowiedniej ilości kapłanów. Od września szafarze będą zanosić komunię  chorym w każdą niedzielę, tym którzy będą potrzebować. Prosimy o zgłaszanie i zapisywanie chorych.
  • Decyzją ks. Arcybiskupa posługę duszpasterską w naszej parafii 25.08 zakończy nasz wikariusz ks. Karol Cimoch  . Z całego serca dziękujemy Mu za sprawowanie sakramentów świętych, głoszenie Słowa i towarzyszenie nam na drodze realizacji chrześcijańskiego powołania. Życzymy, by praca duszpasterska na nowej parafii  w Knyszynie  przynosiła wiele nadprzyrodzonej radości. Ks. Karolowi podziękujemy za jego posługę duszpasterską w niedzielę  21 sierpnia, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder