OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021 r.

 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty. Taca wyniosła 5345   zł.
 • 28.06. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika. W naszym kościele  jak co miesiąc każdego 28 dnia miesiąca  po  Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie. Intencje na Mszę św. składkową można zapisać w zakrystii i w kancelarii. Serdeczne zapraszamy.
 • 29.06. – Wtorek – Uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.
 • 02.07. – I Piątek miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:00 i 18:00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6:30 po południu od godz. 17:30. Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty przed Mszą św.
 • 03.07. – I Sobota miesiąca – Święto św. Tomasza, Apostoła. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi  po Mszy św. o godz. 7:00 18.00.
 • 04.07. – I Niedziela miesiąca –  Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.
 • Przypominamy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia w niedziele nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 13.00.
 • Msza Święta w 40-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Różanostockiej będzie sprawowana w dzisiejszą niedzielę, o godz. 17.00 w Rożanymstoku. W czasie Mszy Świętej słynący łaskami wizerunek Matki Bożej zostanie przyozdobiony nową szatą przygotowaną specjalnie z tej okazji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • XXV Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 3 lipca br. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 8.00 modlitwą przed obrazem Matki Miłosierdzia w Katedrze białostockiej. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.
 • Decyzją ks. bpa Henryka Ciereszki, administratora naszej Archidiecezji, posługę duszpasterską w naszej parafii 25.08 zakończy nasz wikariusz ks. Adam Anuszkiewicz . Z całego serca dziękujemy Mu za sprawowanie sakramentów świętych, głoszenie Słowa i towarzyszenie nam na drodze realizacji chrześcijańskiego powołania. Życzymy, by praca duszpasterska na nowej parafii  NSM w Białymstoku przynosiła wiele nadprzyrodzonej radości. Ks. Adamowi   podziękujemy za jego posługę duszpasterską w niedzielę  22 sierpnia, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30.  Na jego miejsce wikariuszem w naszej parafii został mianowany ks. Karol Cimoch dotychczasowy wikariusz z Dobrzyniewa. Czekamy jeszcze na drugiego nowego kapłana , który ma pracować od września w naszej parafii.
 • Życzmy Wam dobrego tygodnia. Wypoczywającym dobrego i pożytecznego wypoczynku a pracującym potrzebnych na ten tydzień sił. Szczęść Boże!

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder