OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022 r.

 • Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.30 zostaną/zostały wprowadzone Relikwie bł. Marianny Biernackiej – Patronki wdów, teściowych i rodzin pragnących potomstwa. Niech Błogosławiona Marianna wstawia się za nami u Pana Boga.
 • W tym tygodniu:

11.07. – Poniedziałek – Święto św. Benedykta Opata, Patrona Europy.

12.07. – wtorek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.

13.07. – środa – Wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Również 13 lipca – Dzień Fatimski. O godz. 17.30 różaniec, godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej po alejkach cmentarza. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na to nabożeństwo.

15.07. – piątek  –Wspomnienie Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła.

16.07. – sobota – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

 • Przypominamy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia w niedziele nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 13.00. Kancelaria Parafialna otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 18.45-19.30.
 • W następną  niedzielę  taca będzie przeznaczone na parafialne remonty i prace przy kościele.
 • 10. Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia br. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matkę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974.
 • 36 Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2022 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,Cała Piękna”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą od 22 do 29 lipca b.r., w godz. 1700-1900, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi. Zapisy do tej grupy w zakrystii lub kancelarii.
 • Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.net.pl lub na facebook BPPnJG
 • Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Białostockiej serdecznie zaprasza na rekolekcje III wieku  seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia. Ćwiczenia duchowe pt. ,,Starość też udała się Panu Bogu” poprowadzi Ks. Adam Anuszkiewicz. Rekolekcje odbędą się w domu rekolekcyjnym Odnowy w Surażu w dniach 25 – 28 sierpnia. Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 793 933 523 oraz na stronie internetowej: odnowa.bialystok.pl.
 • Przypominamy, że od września Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii, rozpoczną swoją posługę w naszej Parafii jako pomoc kapłanom w udzielaniu Komunii św, zwłaszcza w zanoszeniu jej do chorych. Możemy zgłaszać do Kancelarii Parafialnej osoby, które z powodu wieku bądź choroby nie mogą uczestniczyć w niedzielnej Mszy św., a chcą przyjąć Pana Jezusa.
 • Liturgiczna Służba Ołtarza Archidiecezji Białostockiej zaprasza Ministrantów, oraz inne dzieci chętne na wyjazd do Ptaków w terminie 30.07.2022 – 04.08.2022. „Wakacje z Bogiem” to czas dla Pana Boga, jak i dla siebie nawzajem. Podczas rekolekcji będziemy uczestniczyć w codziennej Eucharystii, medytacji Słowa Bożego i konferencjach. Nie zabraknie też czasu dla siebie i przyjaciół. Informacje u Ks. Wojciecha Rogowskiego z parafii św. Kazimierza w Białystoku. Tel. 728955664.
 • Życzmy Wam dobrego tygodnia. Wypoczywającym dobrego i pożytecznego wypoczynku a pracującym potrzebnych na ten tydzień sił. Szczęść Boże!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder