OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022 r.

  • W następną niedzielę, 24 lipca,  po każdej Mszy św. będziemy święcić wszystkie pojazdy mechaniczne, aby za wstawiennictwem św. Krzysztofa, Patrona kierowców, wypraszać szczególne łaski i bezpieczną jazdę.
  • W tygodniu wspominamy:

22 lipca – wspomnienie św. Marii Magdaleny . Jak co miesiąc   zapraszamy również na Mszę św. o godz.18.00 i modlitwy  za wstawiennictwem św. Rity

23 lipca – wspomnienie św. Brygidy zakonnicy . Jak każdego miesiąca w tym dniu modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio.

  • Przypominamy, że w okresie wakacji  w niedziele nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 13.00. Kancelaria Parafialna otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 18.45-19.30.
  • Dziś po Mszy św. dobrowolnymi ofiarami do puszki możemy wesprzeć operację serca półtorarocznej Marysi Lisiewicz z Białegostoku . Operacja musi być przeprowadzona w najbliższym czasie w specjalistycznej klinice w Bostonie (USA). Zbiórka ofiar jest koordynowana przez Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  • XXX Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka do Wilna: 20 – 25 sierpnia. Zapisy przez formularz internetowy aktywny od 1 do 15 sierpnia na stronie internetowej www.wilenska.bialystok.pl. oraz osobiście w dniach 10-12 sierpnia w godz. od 17:00 do 19:00 w Domu Księży Emerytów przy ul. Cedrowej 16 w Białymstoku.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder