OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021 r.

  • W dniu 16 lipca br., papież Franciszek mianował dotychczasowego biskupa polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka, nowym Arcybiskupem Metropolitą Białostockim, otoczmy go naszą modlitwą. 
  • W tym tygodniu:

22.07. – Czwartek – Święto św. Marii Magdaleny. Jak co miesiąc zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00 i modlitwy za wstawiennictwem św. Rity/

23.07. – Piątek – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy. Po mszy św. wieczornej modlitwy do św. Ojca Pio.

24.07. – Sobota – Wspomnienie św. Kingi, Dziewicy.

25.07. – Niedziela – W przeddzień liturgicznego wspomnienia świętych Joachima i Anny, dziadków Jezusa, z inicjatywy Papieża Franciszka będziemy obchodzić w kościele I ŚWIATOWY DZIEŃ DZIADKÓW I OSÓB STARSZYCH. Okazja do wdzięcznej pamięci i modlitwy za dziadków, babcie oraz osoby osamotnione.

25.07. – Niedziela – z racji na wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy św. odbędzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone są na misje.

  • W przyszłą niedzielę ks. Daniel pochodzący z naszej archidiecezji podzieli się z nami świadectwem życia i pracy na Ukrainie. Jego dzieło misyjne będziemy mogli wesprzeć ofiarami do puszek.
  • Zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii odbędzie się w niedziele 1 sierpnia.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder