OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XX Niedziela Zwykła – 14.08.2022 r.

  • W tym tygodniu wspominamy:

15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego: 7.30; 9.30; 11.30 i godz. 18.00. Jest również Dzień Wojska Polskiego. Polecamy Bogu wszystkich, którzy służą naszej Ojczyźnie w kraju i za granicą. W tym dniu zbiórka do puszek na Archidiecezjalne Radio I.

17 sierpnia – wspomnienie świętego Jacka.

20 sierpnia – wspomnienie św. Bernarda Opata, Doktora Kościoła.

  • Msza św. w 102. rocznicę Bitwy Białostockiej i sowieckiego mordu na mieszkańcach Białegostoku będzie sprawowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. o godz. 18.00. Po Mszy św., której przewodniczyć będzie ks. Abp Józef Guzdek Metropolita Białostocki, nastąpi procesja różańcowa z Sanktuarium do Krzyża-Pomnika znajdującego się przy ul. Gen. Maczka. Ksiądz Kustosz informuje również o możliwości transportu autobusem z Sanktuarium do Krzyża-Pomnika, oraz powrotu na os. Białostoczek.
  • W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 9.30, uroczyste wprowadzenie do naszej świątyni relikwii św. Rocha – Patrona naszego cmentarza. Wszystkich zapraszamy do udziału w tej podniosłej Uroczystości.
  • 24 sierpnia, swoją roczną posługę w naszej Parafii kończy ks. Karol Cimoch. Podziękowanie i pożegnanie ks. Karola odbędzie się w przyszłą niedzielę, 21 sierpnia, podczas Mszy św. o godz. 11.30. Polecamy ks. Karola i Jego posługę w nowej Parafii w Knyszynie, opiece MB i wstawiennictwu Wszystkich św., a zwłaszcza św. Jana Apostoła i Ewangelisty – Patrona Parafii w Knyszynie.
  • Następna niedziela, jest 3 niedzielą miesiąca. Taca przeznaczona będzie na nasze remonty w świątyni i jej otoczeniu.
  • Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder