OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022 r.

  • W dzisiejszą  niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 9.30, uroczyste wprowadzenie do naszej świątyni relikwii św. Rocha – Patrona naszego cmentarza.
  • W tygodniu obchodzimy:

22.08  – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Jak co miesiąc zapraszamy również na Mszę św. o godz.18.00 i modlitwy za wstawiennictwem św. Rity.

23.08 – jak każdego miesiąca w tym dniu modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio.

24.08 – święto św. Bartłomieja, apostoła.

26.08 – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00.

27.08 – wspomnienie św. Moniki.

  • W następną niedzielę przypada  XIV rocznica śmierci ks. Tadeusza Krawczenko, budowniczego tej świątyni. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.30. Na mszy św. o godz. 18.00 jak co miesiąc błogosławieństwo relikwiami św. Charbela i modlitwa o uzdrowienie.
  • W dzisiejszą  niedzielę dziękujemy za całoroczną  pracę duszpasterską w naszej parafii ks. Karolowi Cimoch i polecamy pamięci modlitewnej i życzymy owocnej pracy na nowej parafii w Knyszynie.
  • Ruszyła kolejna edycja corocznej akcji Caritas „Tornister Pełen Uśmiechów – wsparcie dzieci z Ukrainy, Białorusi i Polski u progu nowego roku szkolnego. Do końca sierpnia można zakupić tzw. tornister z „wyprawką szkolną”, a następnie dostarczyć go do naszej parafii lub biura Caritas przy ul. Warszawskiej 32.    Można również dokonać wpłaty na konto białostockiej Caritas z dopiskiem „Tornister”.
  • 1. Podlaska Pielgrzymka Rowerowa, w tym roku do Hodyszewa, odbędzie się w dniach 27–28.08, informacje i zapisy na stronie rekoakcje.pl.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder