OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2021 r.

  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na parafialne remonty i prace. Taca wyniosła 6 275 zł. Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary.
  • Dzisiaj po Mszy św. wieczornej jak co miesiąc modlitwy św. Rity
  • W tygodniu obchodzimy:

23  08 –  Msza św. o godz. 18.00  i modlitwy do św. Ojca Pio.

24. 08 – Święto św. Bartłomieja Apostoła.

26.08  – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św.  o godz. 7.00, 9.30 i 18.00

27.08 – wspomnienie św. Moniki

  • 28.08 wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła . W tym dniu przypada kolejna rocznica śmierci ks. Tadeusza Krawczenko,  budowniczego tej świątyni. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Na zakończenie Mszy świętej błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie.  Intencje na Mszę św. składkową można zapisać w zakrystii i w kancelarii.
  • Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 4 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Z naszej parafii grupa wyruszy o godz. 7.45.  Serdecznie zapraszamy wszystkich  na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy na pielgrzymkę oraz na autokar powrotny będą możliwe od przyszłej niedzieli  u ks. Karola Cimoch .
  • W dniu dzisiejszym całego serca dziękujemy Ks. Adamowi Anuszkiewicz za posługę w naszej parafii, za sprawowanie sakramentów świętych, głoszenie Słowa  i towarzyszenie nam na drodze realizacji chrześcijańskiego powołania. Życzymy, by praca duszpasterska  w nowej placówce przyniosła wiele nadprzyrodzonej radości.
  • Od środy 25 sierpnia rozpocznie w naszej wspólnocie parafialnej swoją posługę ks. Karol Cimoch , który będzie pełnił funkcję wikariusza. Ksiądz ma 14 lat kapłaństwa i będzie odpowiedzialny za ministrantów młodszych i starszych, za przygotowanie dzieci do I komunii świętej wraz z katechetka z SP24 Panią Anią,  za starszą scholę Charbelową,  za Msze św. dla dzieci i białą procesję
  • Również od 25 sierpnia  rozpocznie posługę w naszej wspólnocie  ks. Karol Piniewski , który będzie pełnił funkcję również  wikariusza. Ksiądz ma 13 lat kapłaństwa i będzie odpowiedzialny za Koła Żywego Różańca,  oazę ruch światło-życie, chór parafialny i nową grupę Rycerstwo Niepokalanej.
  • Grupę parafialną Odnowę w Duchu Świętym , scholę dziecięcą i młodzieżową  i przygotowania do chrztu poprowadzi ks. Wojciech Dziubiński, pozostałe grupy bez zmian. 

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder