OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022 r.

  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na parafialne remonty. Taca wyniosła 5 947 zł. Również dziękujemy za wszelkie ofiary składane na szatę Matce Bożej, dla koła różańcowego św. O. Pio za ofiarę 1750 zł. 
  • W dzisiejsza niedzielę po  Mszy św. o godz. 18.00 jak co miesiąc błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie. Intencje na Mszę św. składkową można zapisać w zakrystii po każdej Mszy św.
  • W poniedziałek – 29 sierpnia wspomnienia Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • We czwartek – 1 września 83. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. W modlitwie pamiętajmy o ofiarach wojny i prośmy o pokój na świecie. Jest to również dzień rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów i wychowawców o godz. 8.00. Już dziś zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty na koniec wakacji i początek roku pracy szkolnej.
  • 2.09 – I Piątek miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:00 i 18:00.
  • W sobotę – 3 września wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi  i różaniec  po Mszy św. o godz. 7:00.
  • W następną niedzielę 4 września  w naszej parafii rozpoczyna się 40- godzinne nabożeństwo.  Jest to szczególna okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze św. w niedzielę   o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 13.00 i 18.00 . Na Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się wprowadzenie relikwii bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.30 wspólny różaniec.  Msze św. w poniedziałek i wtorek  o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00  zakończona apelem Jasnogórskim i rozważaniem. W wtorek po Mszy św. o godz. 18.00  procesja Eucharystyczna. Nabożeństwo poprowadzi ks. Krzysztof Zubrzycki z Ełku.
  • Od 1 września  kancelaria parafialna będzie otwarta od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej  do  godz. 19.30. Intencje mszalne można również zapisywać w administracji cmentarza od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
  • Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 3 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Z naszej parafii grupa wyruszy o godz. 8.00, którą poprowadzi ks. Karol Piniewski Serdecznie zapraszamy wszystkich  na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy na pielgrzymkę oraz na autokar powrotny w  zakrystii i w kancelarii parafialnej. Koszt autokaru 20zł. plus znaczek 10 zł.
  • Przypominamy, że od września Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii, rozpoczną swoją posługę w naszej Parafii w zanoszeniu komunii św.  do chorych. Możemy zgłaszać do Kancelarii Parafialnej osoby, które z powodu wieku bądź choroby nie mogą uczestniczyć w niedzielnej Mszy św., a chcą przyjąć Pana Jezusa.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder