OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021 r.

  • W naszej wspólnocie serdecznie witamy nowych wikariuszy:  ks. Karola Cimoch i Karola Piniewskiego i życzymy owocnej pracy.
  • W tym tygodniu:

1 września – środa – Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Mszę świętą   o godz. 9.00 odprawi Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko, Administrator Archidiecezji Białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2 września – czwartek – I czwartek miesiąca. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

3 września – I piątek miesiąca – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź rano od godz. 6:30, popołudniu od godz. 17:30. Przed południem  kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą osoby chore z naszej wspólnoty parafialnej.

3 września to wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, Papieża. W tym dniu obchodzi swoje Imieniny Ks. Proboszcz.  Składamy mu serdeczne życzenia, wielu Łask Bożych i Bożego błogosławieństwa. Polecajmy w naszych modlitwach Dostojnego Solenizanta.

4 września – I sobota miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi  o godz. 7:00 18.00

4 września – sobota – odbędzie się 37 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Zapisy na pielgrzymkę po każdej Mszy św. oraz w tygodniu w kancelarii. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania pod przewodnictwem ks. Karola Cimocha. Zbiórka w sobotę o godz. 7:45 w naszym kościele, wspólna modlitwa i następnie wyruszenie na szlak pielgrzymkowy. Koszt: 5 zł znaczek i  możliwość powrotu autokarem – koszt 15  zł

4 września – sobota – o godz. 11:00 w Archikatedrze Białostockiej odbędzie Uroczysta Msza św. z ingresem Abpa Józefa Guzdka nowego metropolity białostockiego do naszej archidiecezji. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. i wspólnej modlitwy w tym dniu. Msza św. będzie również transmitowana przez TVP Białystok i TV Trwam.

5 września – niedziela – I niedziela miesiąca.  Po Mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.

  • W następną  niedzielę  w naszej parafii rozpoczyna się 40- godzinne nabożeństwo.  Msze św. w poniedziałek i wtorek 6 i 7 września   o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00  zakończona apelem Jasnogórskim i rozważaniem. W wtorek po Mszy św. o godz. 18.00  procesja Eucharystyczna.    Jest to szczególna okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.  Serdecznie zapraszamy. Nabożeństwo poprowadzi   O. Henryk rektor domu księży werbistów z Kleosina.
  • W przyszłą niedzielę przed kościołem  po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na pomoc Afgańczykom w ramach “Dnia Solidarności z Afgańczykami”.
  • Od 1 września zostaje wznowione Msza św. niedzielna o godz. 13.00,  w tygodniu Msz św. o godz. 7.00  i 18.00 z kazaniem. Przypominamy, że każdego dnia w naszym kościele o godz. 17.30 jest odmawiany różaniec. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Z racji ze doszedł do naszej wspólnoty dodatkowy kapłan są jeszcze  wolne intencje od 20 września do grudnia tego roku.  Msze św. można również zamawiać w administracji cmentarza  godzinach pracy od 9.30 do 16.00 . Od poniedziałku 6 września wznawiamy nasze adoracje Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 21.00

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder