OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019 r.

 

–  Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które dzisiaj złożyliście na tacę a przeznaczone na budowę dzwonnicy
W tym tygodniu wspominamy:
– 16 września – św. Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa
– 18 września- święto św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski.
– 21 września – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
– W każdy poniedziałek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17 do 21
– W sobotę 5 października z naszej parafii jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku , w ramach dorocznej pielgrzymki Kół Żywego Różańca z archidiecezji białostockiej. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisy kancelarii , zakrystii i u Pani Ani z KŻR.
Nasza Parafia Wszystkich Świętych organizuje jesienną zabawę grzybobranie i pieczenie ziemniaka dla osób niepełnosprawnych 18 września od godz. 10.00 w ogrodach restauracji Lipcowy Ogród przy ul. 42 – pułku, na którą serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne.
Spotkanie formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w sali przy Katedrze białostockiej (od strony zakrystii) w sobotę, 21 września 2019 roku o godz. 10.00.
Pielgrzymka Rowerowa do Sokółki odbędzie się w niedzielę 22 września, zapisy przez stronę internetową www.rozanostocka.pl

– Msza Święta inaugurująca rok formacyjny Ministrantów, Ruchu Światło-Życie i innych wspólnot młodzieżowych Archidiecezji Białostockiej będzie sprawowana w Katedrze białostockiej w sobotę, 21 września br., o godzinie 11.00.
– W następną niedzielę o godz 10.45, w kościele odbędzie się spotkanie przed I Komunią św.
– Również w niedzielę po Mszy św. o godz. 18 zapraszamy na Spotkania Biblijne do salki przy plebanii


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder