OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r.

  • Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem są zbierane ofiary na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  • W tym tygodniu wspominamy:

21 września – wspomnienie św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

22 września  jak co miesiąc  po Mszy św. wieczornej  modlitwy św. Rity

23 września – wspomnienie  O. Pio z Pietrelciny.

  • Zapraszamy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Różanegostoku w sobotę 2.10.2020. Wyjazd o godz. 8.00, koszt 25 zł. W drodze powrotnej Koronka do Miłosierdzia Bożego w Sokółce. Zapisy w zakrystii lub u Pani Karoliny.
  • Przypominamy, że każdego dnia w naszym kościele o godz. 17.30 jest odmawiany różaniec, a o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. z kazaniem. W każdy poniedziałek od godz. 17.00 do godz. 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona wspólną modlitwą, jedną tajemnicą różańca, rozważaniem i apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji na ekranach kin zagościł film ‘Wyszyński – zemsta czy przebaczenie’. Przenosi on widza w 1944 r. kiedy to młody ks. Stefan Wyszyński w ferworze wojny zostaje mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej i posługuje w powstańczym szpitalu. Chcemy zaprosić Was do wspólnego seansu, specjalnie dla naszej parafii, aby wspólnie wzrastać i umacniać się przykładem heroiczności ks. Wyszyńskiego, który odbędzie się w następną niedzielę 26 września o godz. 19.00 w Kinie Helios Galeria Jurowiecka. Koszt 19 zł, zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej i administracji cmentarza  do środy, 22 września.
  • W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie radę parafialną.

  • Zapraszamy parafian do udziału w zbiórce sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery ). Sprzęt można przynosić od 20  września  do 2 października    i składać przy garażach. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy.
  • W niedzielę 3 października po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie. Zapisy na pierwszym spotkaniu u ks. Karola Piniewskiego.
  • Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. W zakrystii, w kancelarii lub w administracji cmentarza  w godzinach otwarcia przyjmujemy na wypominki. Kartki do wypełnienia znajdują się na stoliku za ławkami.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder