OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXI Niedziela Zwykła – 3.11.2019 r.

– Dzisiaj mamy I niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Koła Żywego Różańca. 

– 4 listopada – wspomnienie św. Karola Boromeuszka, Biskupa.

– 9 listopada – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

– W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Kościół Prześladowany.

– W czwartek 7 listopada w Bazylice Metropolitalnej w Białymstoku rozpoczyna się Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia zaproszona jest na 15 listopada.

Przypominamy, że  codziennie o godz. 17.30 w naszym kościele jest odmawiany różaniec (oprócz dnia dzisiejszego,  poniedziałku i wtorku różaniec wypominkowy o godz. 17.00). Serdecznie zapraszamy.

– W przyszła niedzielę ofiary na tacę przeznaczone są na AWSD w Białymstoku.

– Serdecznie dziękujemy wszystkich, którzy zaangażowali się w tegorocznej kweście na rzecz utrzymania i prac na cmentarzu. Zostało zebrane 8 322zł.

– Ukazał się nowy numer miesięcznika „Drogi Miłosierdzia”. W dużej mierze poświęcony jest on tematowi świętości, do której wszyscy jesteśmy powołani: Czym ona jest? Jak możemy ją osiągnąć? Autorzy zapraszają do podjęcia refleksji nad życiem wiecznym oraz poruszają trudny temat: „Jak rozmawiać o śmierci z dziećmi”. Proponujemy też stałe rubryki: „Jak wychowywać i nie zwariować?” – poradnik dla rodziców, bogaty dział historyczny, a także rozważania na temat niedzielnych Ewangelii. W numerze, jak co miesiąc, znajdziemy, krzyżówki, kącik humoru i zapowiedzi najbliższych wydarzeń w Kościele białostockim. Zapraszamy do nabycia przed kościołem.

– W następną niedzielę 10.11. o godz. 17.00 spotkanie młodzieży klas 7 i 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

– 7.11. rozpoczynamy 30-dniowe przygotowanie do Zawierzenia Maryi, które będzie miało miejsce 8.12. w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na spotkanie w czwartek Po Mszy św. wieczornej.

– W następna niedzielę o godz. 10.45 spotkanie przed I Komunią św. w salce pod kościołem.

– Zapraszamy mężczyzn do nowego męskiego koła różańcowego. Są już pierwsi chętni. Zapisy w zakrystii.

– W sobotę 9.11. zapraszamy na rodzinny wyjazd do Białowieży i Hajnówki. Wyjazd o godz. 8.30. W planie: Aquapark, pizza, Msza św., Zwiedzanie cerkwi w Hajnówce, Park w Białowieży. Koszt tylko 40 zł.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder