OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
  • W tygodniu wspominamy:

16 listopada – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej. W naszym kościele Msze św. o godz.7.00, 9.30 i 18.00.

17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

18 listopada – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy, Patronki młodzieży i  Ruchu Czystych Serc. W tym dniu zapraszamy, szczególnie młodzież, na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji pięknej miłości oraz na konferencję po Mszy św.  pt. „Każdy ma swoje Westerplatte, czyli o co warto walczyć”. Będzie to również transmitowane na parafialnym kanale YouTube.

20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera.

21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

22 listopada – wypada wspomnienie św. Cecylii Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych. W tym dniu na Mszy Świętej o godz. 18.00 modlimy się w intencji chóru parafialnego i scholi, których to serdecznie zapraszamy do udziału.

  • W następną niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  • Przypominamy, że codziennie o godz. 17.30 w naszym kościele odmawiany jest różaniec.
  • W związku z epidemią nasze przygotowania do sakramentów musimy również przeprowadzić w „sposób zdalny”. Przygotowanie do I Komunii św. w formie uczestniczenia we Mszy św. o godz. 11.30 – w kościele lub przez Internet, na parafialnym kanale YouTube, Po Mszy św. krótka konferencja dla dzieci.
  • Młodzież z kl. 7, która przygotowuje się do bierzmowania w roku 2021, prosimy, aby przyłączyła się go grupy o nazwie „Bierzmowanie na cmentarzu 2021” na komunikatorze Messenger.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder